نسيم ظهور


<يادداشت امروز>

مظلوم ترين فرد عالم!

 

۱

متاسفانه اکنون نه تنها در عبادات فردی بلکه در بسياری از مجالس عمومی نيز از ياد امام زمان و دعا برای تعجيل در ظهور آن حضرت غفلت می شود. اگر بدانيم که تا کنون چقدر از آن حضرت غافل بوده ايمَ متوجه می شويم که آن حضرت مظلوم ترين فرد عالم هستند. اکنون جرياناتی را در اين باره ذکر می کنيم:

۱- حجت الاسلام و المسلمين آقای حاج سيد اسماعيل شرفی می گويد:

به عتبات مقدسه مشرف شده بودم و در حرم حضرت سيد الشهدا عليه السلام مشغول زيارت بودم. چون دعای زائرين در قسمت بالای سر حرم مطهر امام حسين عليه السلام مستجاب است در آنجا از خداوند خواستم مرا به محضر مبارک مولايم حضرت مهدی ارواحنا فداه مشرف گرداند و ديدگانم را به جمال بی مثال آن بزرگوار روشن نمايد.   مشغول زيارت بودم که ناگهان خورشيد جهان تاب جمالش ظاهر شد. گر در آن هنگام حضرت را نشناختم ولی شديدا مجذوب آن بزرگوار شدم. پس از سلام از ايشان پرسيدم: آقا شما کيستيد؟

فرمودند: من مظلوم ترين فرد عالم هستم.

من متوجه نشدم و با خود گفتم حتما ايشان از علمای بزرگ نجف هستند و چون مردم به ايشان گرايش پيدا نکرده اند خود را مظلوم ترين فرد عالم می دانند! در آن هنگام متوجه شدم که ديگر کسی در کنارم نيست. اينجا بود که فهميدم که مظلوم ترين فرد عالم کسی نيست جز امام زمان ارواحنا فداه. چه زود نعمت حضور آن بزرگوار را از دست دادم.

۲- حجت الاسلام حاج سيد احمد موسوی - که از شيفتگان امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشريف می باشد- از عالم ربانی مرحوم آقای حاج شيخ محمد جعفر جوادی نقل می کنند که ايشان در عالم کشف يا شهود خدمت حضرت بقيت الله مشرف می شوند و ايشان را بسيار غمگين می بينند. از حال آن بزرگوار سوال می کنند. حضرت می فرمايند: دلم خون است. دلم خون است.

۳- حضرت امام حسين عليه السلام در عالم مکاشفه به يکی از علمای بزرگ قم می فرمودند:

«... مهدی ما در عصر خودش مظلوم است. تا می توانيد درباره مهدی سخن بگوييد و بنويسيد. آنچه که درباره شخصيت اين معصوم بگوييد درباره همه معصومين گفته ايد؛ چون حضرات معصومين همه در عصمت، ولايت و امامت يکی هستند؛ و چون عصر، عصر مهدی ما است سزاوار است درباره او مطلب گفته شود.

و در خاتمه فرمودند:

باز تاکيد می کنم در باره مهدی ما زياد سخن بگوييد و بنويسيد، مهدی ما مظلوم است...»

ادامه دارد...

[ خانه| آرشيو مطالب | ايميل من ]

خانه
آرشيو مطالب
ايميل من


سايت منجي
اندكي صبر...


:آمار بازديد از سايتسبكبالان

:وب لاگهای ديگر

نسيم ظهور

سلام بر سحر خیز مدینه

Deltangihaye amp; majnoon مهدویت

امام مهدي

مهدي فاطمه سلام

انتـظار سبـز

تونقابي